Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

Platební podmínky:

Platba na dobírku - za zboží zaplatíte pracovníkovi dopravní společnosti až při předání zboží u Vás doma

Platba předem bankovním převodem - po obdržení zálohové faktury peníze odešlete na náš účet č. 105 597 405 / 0300 a jakmile platbu obdržíme, zboží obratem odešleme.

Platba při osobním odběru – hotově při převzetí na výdejním místě nebo kartou.

DODACÍ A PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY

Dodací lhůta: Zboží expedujeme nejpozději do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 5 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

Osobní odběr: Zvolí-li zákazník osobní odběr objednaného zboží, bude o stavu objednávky informován. Potvrzení přijetí objednávky, není výzva k odběru objednávky. Jak bude objednávka připravena k odběru, bude zákazník informován na email, SMS zprávou, popřípadě telefonicky a tímto bude vyzván k odběru své objednávky.

Výdejní místo na osobní odběr: AKVARISTIKA Hostivice, Čs. Armády 499, PSČ: 253 01 Hostivice. Otevírací doba: Po – Pá 8.00 – 19.00 hodin, So 8.00 – 12.00 hodin

Převzetí zboží: Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

 

Cena poštovného a balného:

Objednané zboží posíláme dopravní službou PPL a přepravní službou TOPTRANS EU.

Zásilková společnost PPL:

PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší Parcel Shop a budete informováni prostřednictvím SMS.

DOPRAVNÉ PŘI VÁZE ZÁSILKY DO 30Kg ……………………..99,- VČETNĚ DPH

DOPRAVNÉ PŘI VÁZE ZÁSILKY DO 30Kg při nákupu od 2.000,- ZDARMA

(NEVSTAHUJE SE NA SKLENĚNÉ A NADMĚRNÉ VÝROBKY)

DOPRAVNÉ PŘI VÁZE ZÁSILKY 30Kg – 50Kg ………………….125,- VČETNĚ DPH

DOPRAVNÉ PŘI VÁZE ZÁSILKY 30Kg – 50Kg při nákupu od 2.000,- ZDARMA

(NEVSTAHUJE SE NA SKLENĚNÉ A NADMĚRNÉ VÝROBKY)

Doběrečné ………………. 35,-

V případě platby převodem na účet se doběrečné NEPLATÍ

Maximální možná hmotnost zásilky u PPL je 50kg. V případě, že zásilka bude vyšší hmotnosti, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Přepravní společnost TOPTRANS:

TOPTRANS doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR (v den doručování budete informováni SMS zprávou). Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Tuto přepravní společnost využíváme pro velké skleněné zboží (akvária, terária atd.), nadměrné zboží a paletovou přepravu. Cena přepravy není jednotná, ale odvíjí se od vzdálenosti bydliště kupujícího a našeho obchodu. Z tohoto důvodu sdělujeme cenu dopravy na atypické zboží, až po zadání místa dodání kupujícím. K následnému uzavření kupní smlouvy dojde, až po odsouhlasení ceny přepravy kupujícím.

Doprava zdarma:

Pro výrobky označené "Doprava zdarma" je dopravné (PPL) zdarma.

V případě, že je zásilka z důvodu hmotnosti rozdělena do více balíků, vztahuje se doprava zdarma pouze na první balík a ostatní balíky jsou zpoplatněny dle váhového rozpětí a platného ceníku pro danou váhu balíku. O tomto zpoplatnění a celkové částce je kupující informován a zásilka je odeslána, až po schválení cen kupujícím. 

Postup v případě nevyzvednutí zásilky:

V případě nevyzvednutí zásilky zákazníkem bude v následující objednávce účtováno poštovné dle aktuálního ceníku dopravy, kterou si zvolil v objednávce. Při opakovaném nevyzvednutí zásilky bude účtováno 2x poštovné dle aktuálního ceníku a zásilka bude odeslána pouze v případě zaplacení objednávky předem.