Sergeanťs Dual Action antipar. obojek pro psy 65 cm

Kód: SAM_VET00983
Neohodnoceno
346 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

SERGEANT'S DUAL ACTION FLEA AND TICK obojek pro psy 65 cm je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. Účinnost proti napadení blechami a proti napadení klíšťaty po dobu 180 dnů. Balení obsahuje 1 obojek.

Složení:

Propoxurum 3,87 g, Phenothrinum 1,29 g, Pyrodonum 1,29 g v 1 obojku,(65 cm). Polyvinylchloridum, Diisobutylis adipas, Diisodecylis phthalas, Sojae oleum, Aroma.

Použití:

Nepoužívejte u štěňat do stáří 12ti týdnů. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívejte současně jiná ektoparazitika.

Rozbalte balení, upravte délku obojku dle potřeby a pčipevněte obojek psovi nebo kočce okolo krku tak, aby měl obojek vůli 2 prstů a nemohl zvířeti sklouznout přes hlavu. Konec obojku ustřihněte. Obojek musí být trvale nasazen. Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce. Obojek je odolný proti vodě, účinkuje při pohybu i v klidu.

Nepoužívat u koček, hrozí předávkování.

Dávkování:

Jeden obojek pro jedno zvíře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: