Prací prostředek Ariel Touch of Lenor 5,25kg 70dávek

Kód: HS_108181
Neohodnoceno
Značka: ARIEL
380 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARIEL Touch Of Lenor je univerzální prací prášek, který si poradí s bílým i barevným prádlem. Perfektně proniká do hloubky vláken a dokáže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Hravě si poradí i se zaschlými skvrnami, zároveň zabraňuje usazování nečistot do tkanin. Vše zvládne vyčistit a zároveň rozzářit. Prášek se rychle rozpouští a nezanechává stopy na oblečení. Přípravek je účinný již od 30 °C. Lehký dotek Lenoru navíc dodá prádlu příjemnou vůni a zanechá ho svěží.
Univerzální prací prášek dodá prádlu svěží vůni
Určen na barevné i bílé prádlo
Rychle se rozpouští a nezanechává zbytky na prádle
ARIEL Touch Of Lenor ochrání krásu tkanin
Účinný již od teploty 30 °C
Chrání proti vodnímu kameni
S dotekem svěží vůně Lenoru
Složení:
Oxygen-Based Bleaching Agents, <5% Non-Ionic Surfactants, 5-15% Anionic Surfactants, Phosphonates, Polycarboxylates, Zeolites, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes, Alpha-Isomethyl ionone, Linalool
Bezpečností opatření:
Výrobek skladujte tak, aby nedošlo k zasažení očí či dokonce požití. Oči může vážně poškodit. Při jejich zasažení je co nejrychleji opakovaně vyplachujte vodou. Zda-li podráždění bude nadále přetrvávat, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití a nevolnostech okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Obal či štítek výrobku mějte v těchto situacích vždy u sebe!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: